KANCELÁŘSKÁ VÝZDOBA

Proč Bych Měl Do Své Kanceláře Instalovat Fotografie Výtvarného Umění?

Fotografie Alstrom Point z jezera Powell na zdi kanceláře
Foto od autora na imagesbytk.com

Použití fotografií výtvarného umění pro firemní zasedací místnosti

V dnešním konkurenčním obchodním prostředí společnosti neustále hledají způsoby, jak zlepšit své kancelářské prostředí a vyniknout. Zatímco tradiční kancelářský dekor může stačit, při začleňování fotografií výtvarného umění do vašeho pracoviště existuje transformační síla. Tato podmanivá vizuální mistrovská díla mohou pozvednout estetiku vaší kanceláře, podpořit poutavější a inspirativnější atmosféru a zanechat trvalý dojem na klienty i zaměstnance.

Když klienti nebo potenciální partneři navštíví prostory společnosti na schůzky, estetická přitažlivost okolí může zanechat trvalý dojem. Fotografie výtvarného umění v zasedacích místnostech dodávají nádech sofistikovanosti a profesionality a vyjadřují závazek organizace k dokonalosti. Působivě navržené zasedací místnosti vytvářejí pozitivní image značky a přispívají k nezapomenutelnému zážitku pro externí zúčastněné strany.

Udělejte trvalý dojem na své zákazníky

Jeden z největších generálních dodavatelů a firem pro správu staveb ve Spojených státech nedávno postavil novou regionální kancelář ve Phoenixu v Arizoně. Firma chtěla, aby její nové kancelářské prostory působily na své klienty trvalým dojmem a zároveň představovaly odkaz na místní komunitu.

Pro svou čekárnu chtěli do svého prostoru začlenit místní obraz krajiny. Čekárna je součástí otevřeného prostoru v centrální části kanceláře. Tento prostor má zeď o rozměrech 12×12 stop a chtěli fotografii, která by předvedla Špičatou, ale krásnou sonoranskou poušť. Chtěli představovat Saguaro a Cholla kaktus v popředí se zapadajícím sluncem a horami v pozadí.

Vzhledem k tomu, že jsme strávili spoustu času v poušti Sonoran, měli jsme na mysli několik míst. Po nějaké prohlídce, našli jsme perfektní místo. Nyní jsme potřebovali správné osvětlení. Vzhledem k tomu, že požadavek zahrnoval slunce nízko na obzoru, je čas k dispozici pro získání výstřelu omezený. Matka příroda ne vždy spolupracuje; podnikli jsme tři výlety na toto místo, abychom dosáhli požadovaného vzhledu. Třetí noc se všechno tak krásně spojilo.

Foto od autora

Nainstalovali tuto velkou fotografii Saguaro a Cholla cactus do své čekárny a vytvořili ohromující prostor pro své zákazníky a zaměstnance.

Posílení vaší značky pomocí fotografie

V dnešním světě je branding vším. Může to udělat nebo zlomit podnikání, takže je nezbytné posílit vaši značku všemi možnými způsoby. Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak toho dosáhnout, je fotografie. Fotografie je mocný nástroj, který vám pomůže vyprávět příběh vaší značky, předvést vaše produkty a služby a spojit se s publikem na hlubší úrovni.

Skvělým příkladem je, když stejná firma chtěla fotografii svého týmu v akci během nalévání betonu na jednom ze svých nových stavenišť. Obraz potřebný k pokrytí stěny 12×18 stop v části návrhu architekta jejich nové budovy.

Získání této fotografie byl projekt sám o sobě. Firma byla v procesu výstavby 20patrové budovy v centru Phoenixu. V den našeho focení vylévali 16. patro. Aby bylo zajištěno správné nastavení betonu, musí jej nepřetržitě nalévat. Kvůli letnímu vedru začíná nalévání v 1 hodinu ráno a končí kolem 11 hodin. Na základě směru nalévání byl správný čas pro zachycení obrazu při východu slunce.

Dostat se do pozice

Naše cesta začala ve 4 hodiny ráno. Cestovali jsme mužským výtahem do 14. patra, vzali jsme dočasné schodiště do 15.patra a poté vyšplhali po otevřeném žebříku do 16. patra. Nastavili jsme naše zařízení na 4×8 listů překližky na mokrém betonu a začali fotografovat. Akce se na těchto naléváních nikdy nezastaví. Beton přichází přes 1,5 yardový kbelík každé 2-3 minuty. Když kbelík dorazí, tým kbelíku s ním zápasí na své místo; po nalití betonu dokončovací tým zaútočí na nově přijatý beton a cyklus se opakuje. Když jsme stáli na mokrém betonu, měli jsme na natáčení jen hodinu, protože dokončovací tým potřeboval vyhladit stopy po překližce před betonovou sadou. Během relace jsme pořídili několik fotografií a zákazník se rozhodl, že tato zachytila skutečné úsilí týmu.

Foto od autora

Hotový Výrobek

Vzhledem k tomu, že tato firma je známá svou fenomenální konkrétní prací, je v celé kanceláři vyjádřena odlišně. V tomto případě se rozhodli vytisknout tento obrázek černobíle.

Foto od autora

Zde je hotová fotografie 12’×18′ na zdi. Do záběru jsem zahrnul Teresu, abych předvedl přesné měřítko konečného produktu.

Doufám, že vám tento článek poskytne několik pohledů na to, jak může Fotografie výtvarného umění vylepšit vaše kancelářské prostory.